Відмити жир на кухні — щоденна рутина, яка вимагає часу і зусиль? Але потрібно ще знати, як обрати засіб, що легко впорається із старим липким жиром і при цьому буде безпечним? Досі думаєте, що окрім агресивного Санкліну немає кращих засобів?
Розбираємо, як обрати засіб, що відмиє всі поверхні від жиру. Дізнаємося про переваги сучасних екологічних засобів, як правильно їх застосовувати для досягнення максимального ефекту. Готові назавжди позбутися застарілого жиру? Тоді читайте далі..
ЧИМ ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ ЗАСОБИ ВІД ЖИРУ
Ринок побутової хімії має безліч засобів для видалення жиру на кухні. Вони розрізняються за формою, складом та ефективністю.
Основним компонентом в більшості засобів від жиру є луг. Він ефективно руйнує жирові відкладення. Концентрація лугу впливає на ефективність засобу. Для боротьби із застарілим нагаром і кіптявою використовують неіоногенні поверхнево-активні речовини.
Одними із ефективних засобів для видалення жиру на кухні є екологічні засоби українського виробника Лінкс. Вони не лише швидко приберуть жир, але й будуть безпечні для вашого здоров’я, бо:
Не містять агресивних речовин
Безпечні для здоров’я людини та довкілля. Мають сертифікати якості
Підходять для миття посуду, плит, духовок, стільниць, витяжок, пательні, дек для запікання та ін.
ЯК ЖЕ ОБРАТИ КРАЩИЙ ЗАСІБ ВІД ЖИРУ?
Щоб дійсно підібрати найефективніший засіб потрібно визначитися, яку поверхню ви будете мити (плита, витяжка, духовка та ін), та яка інтенсивність забруднення (свіжий жир, старий липкий жир чи чорний пригар).
Щоб було легше розібратися - зробили порівняння засобів
ЕКО-ЗАСІБ ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ ЖИРУ підходить для будь-якого жиру, в тому числі старого липкого, якщо немає чорних пригарів.
Застосування: Рівномірно нанести засіб на поверхню. В залежності від складності забруднення залишити на 5-15 хвилин, після чого легко протерти губкою та змити водою. Обов'язкове використання рукавичок
Не вимагає тертя, жир прибирається швидко та легко.
Не використовуйте на мармурі, алюмінії, дерев'яних поверхнях. Для таких поверхонь у є інші засоби (див.далі). Не призначений для миття харчових продуктів.
ЗАСІБ ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ ПРИГАРІВ (КОНЦЕНТРАТ)має значно більшу концентрацію лугу і підходить для поверхнонь, де жир не лише старий, а й чорний та пригорівший. Застосування:
Розведіть засіб відповідно до інструкції на упаковці та нанесіть на брудну поверхню сковорідки, духовки, форми для випікання чи іншу поверхню з пригаром та кіптявою та залиште на 15-20 хвилин, щоб засіб подіяв.
Через вказаний час помийте поверхню із губкою та ретельно змийте водою.
Рекомендації:
Якщо поверхня дуже брудна - застосуйте засіб в чистому вигляді (не розводити).
Щоб посилити дію засобу поверхню можна підігріти
Обов'язкове використання рукавичок
Не використовуйте на мармурі, алюмінії, дерев'яних поверхнях.
ЯК ВІДМИТИ ЖИР НА КУХОННИХ ФАСАДАХ
Щоб відмити жир і не пошкодити поверхню фасадів важливо запам'ятати наступне.
Глянцеві фасади не можна:
мити чистим спиртом;
очищати лужними речовинами (сода у вигляді пасти);
чистити твердою губкою; Тільки мякою мікрофіброю
мити окропом/гарячою водою.
Для таких фасадів є окремий засіб - універсальний миючий засіб, що не лише прибере бруд, а й не пошкодить делікатну поверхню фасадів.
Матові фасади теж не варто мити лужними засобами. Краще застосувати універсальний засіб.
Кухоні фасади з дерева швидко вбирають жир. З часом його складно позбутися. Тому краще мити своєчасно.
Для дерев’яних фасадів можна застосовувати універсальний засіб або засіб від жиру (тримати не більше 5 хв)
Як працюють всі ці засоби і дії можна подивитися на youtube-каналі
Отже, тепер ви точно знатимете, яким засобом краще відмити витяжку, а яким пательню після сильного пригару. Як позбутися жиру на плиті та на кухонних фасадах безпечно, не пошкоджуючи поверхню та дбаючи про здоров’я родини та довкілля.
миючий засіб від жиру засіб від жиру на сковороді як відмити плиту на кухні як відмити кухонні фасади від жиру липкий жир на кухні як прибрати застарілий жир чим відмити матову кухню від жиру